GATEC GT 146 NE KS / Kosiarka spalinowa z napędem i rozrusznikiem

1 409,00 zł
Alior - Raty 0%alior-kalkulator-guzik.gif

Silnik:
OHV, 150 cm3
Szerokość koszenia:
46 cm
Funkcje pracy:
zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny i tylny

pl.png

Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 146 NE KS to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik o pojemności 150 cm3 z dodatkowym rozrusznikiem elektrycznym. Silnik kosiarki GATEC GT 146 NE KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 3,67 KM. W celu zwiększenia żywotności, silnik wyposażono w żeliwną tuleję cylindra, a także wzmocniono tłok i pierścienie.

W ZESTAWIE ZAPASOWY NÓŻ TNĄCY + OLEJ.


Ten pakiet zawiera

Dostępne w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

GATEC GT 146 NE KS / Kosiarka spalinowa z napędem i rozrusznikiem


szerokosc_koszeniaSzerokość koszenia: 46 cm
silnikSilnik 150 cm3 z żeliwną tuleją
startRozrusznik ręczny i akumulatorowy
przekladniaMetalowa przekładnia napędu
lozyskaPodwójnie łożyskowane koła
metalowa_obudowaWytrzymała konstrukcja

Kosiarkę można tankować paliwem PB95 E10

 


Kosiarka spalinowa GATEC GT 146 NE KS to niezawodna maszyna do pielęgnacji trawnika, wyposażona w silnik o mocy 3.7 KM. Dzięki swojej solidnej konstrukcji i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom, kosiarka zapewnia efektywne koszenie trawy oraz niezawodność w każdych warunkach. Z szerokością koszenia wynoszącą 46 cm, kosiarka ta jest doskonałym wyborem do obsługi mniejszych i średnich trawników, umożliwiając precyzyjne manewrowanie i łatwe poruszanie się po terenie ogrodu.

Kosiarka GATEC GT 146 NE KS posiada również duży kosz o pojemności 55 litrów, co umożliwia dłuższe koszenie bez konieczności częstego opróżniania. Dodatkowo, wyposażona jest w rozrusznik akumulatorowy, który ułatwia szybkie i łatwe uruchamianie kosiarki, co sprawia, że obsługa jest jeszcze bardziej wygodna i przyjemna dla użytkownika. Dzięki tym zaletom, kosiarka GATEC GT 146 NE KS jest doskonałym narzędziem do efektywnej pielęgnacji trawnika, gwarantującym doskonałe efekty i atrakcyjny wygląd ogrodu przez wiele sezonów.


Silnik z żeliwną tuleją cylindra


Nowej generacji silnik o pojemności 150 cm3 jest jedną z najnowszych konstrukcji silnikowych stosowanych w kosiarkach trawnikowych. Spełnia normy czystości spalin Euro V i jest dodatkowo wyposażony w rozrusznik elektryczny znacznie ułatwiający rozruch.

Silnik posiada rozrząd typu OHV, który gwarantuje niższe temperatury pracy, jego większą sprawność i trwałość oraz niższe zużycie paliwa. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleję cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie.


Podwójny system uruchamiania


Kosiarka została wyposażona w rozrusznik akumulatorowy oraz ręczny. Jeśli zapomnieliśmy naładować akumulator i nie mamy czasu na jego ładowanie, uruchamiamy kosiarkę w tradycyjny sposób rozrusznikiem ręcznym. Do napędu rozrusznika akumulatorowego służy najnowocześniejszy akumulator litowy charaktreryzujący się niewielkim samorozładowaniem, brakiem efektu pamięci oraz dużą trwałością.


4 funkcje kosiarki


 • koszenie z wyrzutem bocznym
 • koszenie z wyrzutem tylnym
 • zbieranie trawy do kosza
 • rozdrabnianie skoszonej trawy (mulczowanie)

Centralna regulacja wysokości koszenia


Szybka i łatwa zmiana wysokości koszenia trawy dokonywana jest przy pomocy jednej dźwigni z wygodnym uchwytem. Wysokość koszenia można ustawić w zakresie od 2.5 do 7.5 cm.


Metalowa obudowa kosiarki


Jest to podstawowy element decydujący o jakości pracy i komforcie użytkowania kosiarki. Obudowa została wykonana z blachy stalowej o zwiększonej grubości. Kształt obudowy i przetłoczenia boczne zapewniają wyjątkową sztywność korpusu oraz bardzo dobre napełnienie kosza. Obudowa została w pełni zabezpieczona antykorozyjnie i pomalowana proszkowo.


Optymalnie zaprojektowany i wykonany kosz


Dolna część kosza została wykonana z odpornego na zużycie płótna tkanego z poliestrów. Gwarantuje to maksymalną przepustowość powietrza w celu łatwego i pełnego napełnienia kosza oraz odporność na uderzenia. Górna część wykonana została z odpornych na pękanie syntetycznych mieszanek polimerowych.

Boczne kanały wyrzutowe odprowadzają resztki powietrza, tylna „pełna” część chroni operatora przed kurzem i pyłem podczas pracy. Kosz wyposażony jest we wskaźnik napełnienia.


Metalowa przekładnia napędu


Bezobsługowa przekładnia napędu została wyposażona w sprzęgło kłowe i wypełniona smarem. Całość przekładni została wykonana z odpowiednich stopów stali, nie ma w niej elementów plastikowych. Charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania. Umożliwia poruszanie się kosiarki do przodu oraz wykonywanie nawrotów i skrętów (przekładnia z funkcją mechanizmu różnicowego). Napęd w kosiarce zapewnia duży komfort i wygodę pracy a jej prędkość została dobrana optymalnie do każdych warunków pracy.


Podwójnie łożyskowane koła


Każde koło osadzone jest na podwójnych łożyskach kulkowych.


Szybkozłącze do mycia obudowy


Wygodny detal ułatwiający utrzymanie maszyny w czystości. Wystarczy podłączyć wąż ogrodowy, odkręcić kran i uruchomić silnik.


Miękki uchwyt o ergonomicznym ukształtowaniu


Ergonomiczne ukształtowanie rękojeści zapewnia maksymalny komfort w czasie pracy kosiarką. Miękka otulina zmniejsza drgania i zapobiega męczeniu dłoni. Dodatkowe przetłoczenia znacznie zwiększają sztywność i wytrzymałość uchwytów.


W zestawie:


 • Kosiarka GATEC GT 146 NE KS (kompletna)
 • Deflektor wyrzutu bocznego
 • Zaślepka mulczująca tylna
 • Klucz do świec
 • Akumulator
 • Ładowarka sieciowa
 • Polska instrukcja obsługi
 • Zapasowy nóż tnący 18'' (46 cm)
 • Olej GATEC SAE30 0.6L (do pierwszego zalania silnika)

Silnik spalinowy przed pierwszym uruchomieniem należy zalać dołączonym olejem silnikowym. Po pierwszych 5 godzinach pracy olej należy wymienić, a kolejne wymiany przeprowadzać co 20 godzin pracy lub raz w roku.

Gwarancja
Nasze kosiarki objęte są gwarancją producenta realizowaną w systemie door-to-door.

Okres gwarancji:

 • 24 miesiące / Przy zakupie konsumenckim
 • 12 miesięcy / Przy zakupie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą
GATEC
GT146NEKS-1BL

Opis

Producent silnika
Gatec
Pojemność silnika
150 ccm
Moc silnika
3.7 KM
Rozrusznik
Ręczny, Elektryczny
Napęd na koła
Tak
Szerokość koszenia
46 cm
Pojemność kosza na trawę
55 L
Funkcje
4w1 - Mielenie, Wyrzut boczny, Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
Masa
33 kg

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password