GATEC GT 353 N KS LY196 / Kosiarka spalinowa z silnikiem Loncin

1 299,00 zł
Alior - Raty 0%alior-kalkulator-guzik.gif

Silnik:
OHV, 196 cm3
Szerokość koszenia:
53 cm
Funkcje pracy:
zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny i tylny

pl.png

Kosiarka polskiej firmy

Kosiarka GATEC GT 353 N KS LY196 to wysokiej klasy maszyna 4w1. W zależności od potrzeby wybieramy zbieranie do kosza, mulczowanie, wyrzut boczny lub tylny. Kosiarka wyposażona jest w najnowszej generacji silnik V200 marki Loncin o pojemności 196 cm3. Silnik kosiarki GATEC GT 353 N KS został wykonany w technologii OHV i dysponuje mocą 5.4 KM. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleją cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie.

W ZESTAWIE OLEJ DO PIERWSZEGO ZALANIA SILNIKA.


Ten pakiet zawiera

Dostępne w magazynie
 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

GATEC GT 353 N KS LY196 / Kosiarka spalinowa z napędem


szerokosc_koszeniaSzerokość koszenia: 53 cm
silnikSilnik Loncin 196 cm3 z żeliwną tuleją
startProsty i skuteczny rozrusznik ręczny
przekladniaNiezawodna przekładnia napędu GT
lozyskaPodwójnie łożyskowane koła
metalowa_obudowaWytrzymała konstrukcja

Kosiarkę można tankować paliwem PB95 E10

 


Kosiarka spalinowa GATEC GT 353 N KS LY196 to wybór profesjonalistów, którzy poszukują niezawodnego narzędzia do pielęgnacji trawnika. Kosiarka jest wyposażona w uznany i sprawdzony silnik firmy Loncin o pojemności 196 ccm i mocy 5.4 KM. Silnik posiada żeliwną tuleję cylindra zwiększającą jego trwałość i niezawodność, a jego potężna moc pozwala na efektywne koszenie nawet na obszarach o zróżnicowanym terenie. Z szerokością koszenia wynoszącą 53 cm oraz koszem o pojemności 62 litrów, jest idealnym wyborem do obsługi średnich i większych trawników, gwarantując szybkie i skuteczne koszenie.

Kosiarka GATEC GT 353 N KS LY196 wyposażona jest także w najlepszy napęd firmy GT, co zapewnia nie tylko niezawodność, ale także płynność działania i łatwość manewrowania. Solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania sprawiają, że kosiarka ta jest niezastąpionym narzędziem dla profesjonalistów i wymagających użytkowników, którzy oczekują doskonałych efektów pielęgnacji trawnika. Dzięki kosiarce GATEC GT 353 N KS LY196, utrzymanie trawnika w doskonałym stanie stanie się łatwe i przyjemne, co przyczyni się do jego atrakcyjnego wyglądu przez wiele lat.


Silnik Loncin o pojemności 196 ccm


Od wielu lat silniki firmy Loncin uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Wykorzystywane są do napędu najróżniejszych maszyn przez wszystkich producentów urządzeń spalinowych. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i niezawodnością działania.

Najnowszej generacji silnik V200 fimy Loncin został wyposażony w rozrząd typu OHV, który gwarantuje niższe temperatury pracy, jego większą sprawność i trwałość oraz niższe zużycie paliwa. W celu zwiększenia żywotności silnik wyposażono w żeliwną tuleję cylindra, wzmocniono tłok i pierścienie.


Suchy filtr powietrza


Suchy filtr powietrza z wkładem papierowym ułożonym w harmonijkę to najlepszy i najbardziej wydajny rodzaj filtra powietrza stosowany w silnikach spalinowych. Silniki z filtrem papierowym osiągają większą moc i zdecydowanie większą trwałość w porównaniu z silnikami wyposażonymi w inny system filtrujący.

Ułożenie harmonijkowe wkładu filtrującego sprawia iż powierzchnia czynna filtra jest znacznie większa niż powierzchnia czołowa. Uzyskujemy dzięki temu doskonałe oczyszczenie powietrza z kurzu, przy bardzo niskim oporze jego przepływu.


4 funkcje kosiarki


 • koszenie z wyrzutem bocznym
 • koszenie z wyrzutem tylnym
 • zbieranie trawy do kosza
 • rozdrabnianie skoszonej trawy (mulczowanie)

Centralna regulacja wysokości koszenia


Szybka i łatwa zmiana wysokości koszenia trawy dokonywana jest przy pomocy jednej dźwigni z wygodnym uchwytem. Wysokość koszenia można ustawić w zakresie od 2.5 do 7.5 cm.


Metalowa obudowa kosiarki


Jest to podstawowy element decydujący o jakości pracy i komforcie użytkowania kosiarki. Obudowa została wykonana z blachy stalowej o zwiększonej grubości. Kształt obudowy i przetłoczenia boczne zapewniają wyjątkową sztywność korpusu oraz bardzo dobre napełnienie kosza. Obudowa została w pełni zabezpieczona antykorozyjnie i pomalowana proszkowo.


Optymalnie zaprojektowany i wykonany kosz


Dolna część kosza została wykonana z odpornego na zużycie płótna tkanego z poliestrów. Gwarantuje to maksymalną przepustowość powietrza w celu łatwego i pełnego napełnienia kosza oraz odporność na uderzenia. Górna część wykonana została z odpornych na pękanie syntetycznych mieszanek polimerowych.

Boczne kanały wyrzutowe odprowadzają resztki powietrza, tylna „pełna” część chroni operatora przed kurzem i pyłem podczas pracy. Kosz wyposażony jest we wskaźnik napełnienia.


Trwała przekładnia napędu firmy GT


W kosiarce wyposażonej w napęd kół jezdnych, przekładnia jest jednym z najbardziej newralgicznych elementów decydujących o trwałości i niezawodności maszyny.

Przekładnia napędowa firmy GT charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i niezawodnością działania. Jest to przekładnia dożywotnio bezobsługowa. Napęd w kosiarce zapewnia duży komfort i wygodę pracy a jej prędkość została dobrana optymalnie do każdych warunków pracy.


Podwójnie łożyskowane koła


Każde koło osadzone jest na podwójnych łożyskach kulkowych.


Szybkozłącze do mycia obudowy


Wygodny detal ułatwiający utrzymanie maszyny w czystości. Wystarczy podłączyć wąż ogrodowy, odkręcić kran i uruchomić silnik.


Miękki uchwyt o ergonomicznym ukształtowaniu


Ergonomiczne ukształtowanie rękojeści zapewnia maksymalny komfort w czasie pracy kosiarką. Miękka otulina zmniejsza drgania i zapobiega męczeniu dłoni. Dodatkowe przetłoczenia znacznie zwiększają sztywność i wytrzymałość uchwytów.


W zestawie:


 • Kosiarka GATEC GT 353 N KS LY196 (kompletna)
 • Deflektor wyrzutu bocznego
 • Zaślepka mulczująca tylna
 • Klucz do świec
 • Polska instrukcja obsługi
 • Olej GATEC SAE30 0.6L (do pierwszego zalania silnika)

Silnik spalinowy przed pierwszym uruchomieniem należy zalać dołączonym olejem silnikowym. Po pierwszych 5 godzinach pracy olej należy wymienić, a kolejne wymiany przeprowadzać co 20 godzin pracy lub raz w roku.

Gwarancja
Nasze kosiarki objęte są gwarancją producenta realizowaną w systemie door-to-door.

Okres gwarancji:

 • 24 miesiące / Przy zakupie konsumenckim
 • 12 miesięcy / Przy zakupie związanym z prowadzoną działalnością gospodarczą
GATEC
GT353NKSLY196-1BL

Opis

Producent silnika
Loncin
Pojemność silnika
196 ccm
Moc silnika
5.4 KM
Rozrusznik
Ręczny
Napęd na koła
Tak
Szerokość koszenia
53 cm
Pojemność kosza na trawę
60 L
Funkcje
4w1 - Mielenie, Wyrzut boczny, Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
Masa
38 kg

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password